O Nas

Pracownicy Euromixers mają ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji mieszalników przemysłowych do cieczy. W 2018 roku zostali uhonorowani za wybitne osiągnięcia nagrodą królowej dla przedsiębiorstw za innowację (Queens Award for Enterprise – Innovation 2018).

Na przestrzeni lat firma Euromixers rozwinęła i dopracowała wiedzę specjalistyczną w zakresie technik mieszania, aby móc zaoferować zaawansowane rozwiązania technologiczne oparte na własnych rygorystycznych badaniach i dogłębnej wiedzy o produktach. Powyższe umożliwiło zaoferowanie mieszalników, które są opłacalne, energooszczędne i w pełni nadają się do ponownego przetworzenia.

Polityka jakości

Firma Euromixers dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom usługi na niezrównanym poziomie oraz dążyć do poznania i zaspokojenia ich potrzeb.
Firma dąży do osiągnięcia powyższego celu, działając w efektywnym Systemie Zarządzania Jakością, który jest zgodny z wymaganiami normy ISO 9001: 2015 i poddawany jest okresowym, niezależnym audytom.

CERTYFIKAT 2015 EUROMIXERS
BSI EUROMIXERS
NAGRODY KRÓLOWEJ

Start typing and press Enter to search