Mieszalniki dyspersyjne / homogenizatory

Mieszalniki dyspersyjne i homogenizatory nadają się do szerokiej gamy zastosowań, w tym do mieszania, homogenizacji, emulgowania,
rozpuszczania, mieszania proszku z cieczą, zmniejszania wielkości cząstek i deaglomeracji.

Szczelina wirnika i stojana jest precyzyjnie ustalana z bardzo dokładną tolerancją, co jest niezbędne do uzyskania optymalnej wydajności
i zdolności wytwarzania jednolitych drobnych kropelek lub cząstek. Typowe zastosowania obejmują kosmetyki, płyny, maści i kremy, skrobie, sosy i emulsje smakowe.

MIESZALNIK DYSPERSYJNY

Mieszalniki dyspersyjne / homogenizatory można montować bezpośrednio na kilku różnych typach zbiorników do mieszania lub na przenośnym stojaku.

Mieszalniki liniowe / homogenizatory można instalować w ustalonym miejscu lub montować na małej podstawie ze stali nierdzewnej (z rozrusznikiem bezpośrednim lub falownikiem), aby ułatwić przenoszenie w różne miejsca.

WBUDOWANY W LINIĘ MIESZALNIK DYSPERSYJNY

Oferujemy również mieszalniki dyspersyjne / homogenizatory montowane u dołu lub z boku do stosowania w połączeniu z innymi typami mieszalników w tym samym zbiorniku, na przykład skrobakami kotwicowymi lub konwencjonalnym mieszalnikiem wirnikowym.

HOMOGENIZATORMONTOWANY NA ZBIORNIKU

Nowość – mieszalnik dyspersyjny do paletopojemników / beczek

Mieszalniki dyspersyjne do paletopojemników oferowane są z mostkiem ze stali nierdzewnej do montażu bezpośrednio na standardowych paletopojemnikach z otworem gwintowanym 150 mm.

MIESZALNIK DYSPERSYJNY DO PALETOPOJEMNIKÓW

Połączenie wirnika i stojana mieści się w otworze gwintowanym 150 mm, a elementy znajdujące się zbiorniku wykonane są ze stali nierdzewnej według normy DIN 1.4401 – 316.

STOJAN I WIRNIK DYSPERSYJNY

Stacje mieszania dyspersyjnego – stacjonarne lub przenośne stacje mieszalnikowe z podnoszeniem i opuszczaniem aktywowanym przyciskiem. Nadają się do małych zbiorników, paletopojemników lub beczek. Zapewniają możliwość konfiguracji w celu spełnienia określonych wymagań. Więcej informacji można znaleźć na stronie stacji mieszania lub skontaktować się z inżynierami w naszym dziale sprzedaży.

STACJA MIESZANIA DYSPERSYJNEGO
PRZENOŚNY STOJAK DO MIESZALNIKA DYSPERSYJNEGO

Zapytania / zamówienia

Prosimy o kontakt z naszymi inżynierami i specjalistami. Chętnie pomogą dobrać odpowiednie urządzenie do konkretnego zastosowania.

info@minvent.pl

Tel: 0048 (0) 60 276 13 88

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Start typing and press Enter to search